REKLAMA

Letnia półkolonia piłkarska. Treningi dla dzieci w Brzozowie (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W dniach od 1 do 5 lipca 2019 r. Stowarzyszenie Sportowe „Orzełki” Brzozów zorganizowało i przeprowadziło półkolonię piłkarską dla dzieci. Jest to cykliczna inicjatywa naszego klubu. Zajęcia odbywały się od godziny 8:30 do 15:30 na stadionie MOSiR Brzozów gdzie dzieci pod okiem trenerów mogły realizować swoje pasje i rozwijać umiejętności piłkarskie.

Program obejmował treningi rozwijające technikę, motorykę, taktykę oraz kreatywność piłkarzy. Uzupełnieniem były testy sprawności, treningi bramkarskie, zabawy, gry rekreacyjne oraz wycieczki piesze do Starej Wsi „Ogrody Biblijne” i do Dukli na Górę Cergową. Będąc w Dukli rozegraliśmy sparing z miejscową drużyną MOSiR Dukla. Dzieci miały zapewnione dwa posiłki, owoce i wodę. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkę.

Dziękujemy panu Burmistrzowi Szymonowi Stapińskiemu za udostępnienie obiektów sportowych w celu przeprowadzenia letniej półkolonii.

orzełki-14

Paweł Szałajko

Stowarzyszenie Sportowe „Orzełki” Brzozów

Źródło: UM Brzozów


10-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)