REKLAMA

SZOK! Prawie przejechał kobietę na pasach! (ZOBACZ NAGRANIE)

|

SZOK! Prawie przejechał kobietę na pasach! (ZOBACZ NAGRANIE)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło na jednym z przejść dla pieszych w Rzeszowie. Jadący prawym pasem jezdni kierowcy zatrzymali się, aby przepuścić pieszych. Poruszający się kierowca pasem lewym, nie miał ochoty choćby zwolnić. Refleks kobiety nie doprowadził być może do tragedii.

Kadr z filmu

– Samochody na jednym pasie zatrzymują się aby przepuścić 3 osoby na przejściu. Ale nie tylko one wchodzą na przejście. Za nimi podąża kobieta. Została zahaczona przez samochód, który w ogóle nie zamierzał zwalniać i zaczął hamować w ostatniej chwili – czytamy w opisie pod filmem zamieszczonym na kanale STOP CHAM na youtube.com .

Nie można w żadnym wypadku winić pieszej, ale każdy z nas przechodząc przez przejście również musi zachować pełną koncentrację. W zderzeniu z takim piratem, piesi nie mają bowiem szans.

Przypomnijmy: Do identycznej sytuacji doszło pod koniec maja na przejściu dla pieszych w Sanoku na ulicy Królowej Bony. Tu piesza nie miała jednak tyle szczęścia: Potrącenie w Sanoku. Poważne obrażenia kobiety (VIDEO, FOTO)

Archiwum redakcji, Sanok.

video: youtube.com / STOP CHAM

29-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)