REKLAMA

Złote Gody w Gminie Brzozów! Jaka jest recepta na szczęśliwe i długoletnie małżeństwo? (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Złote Gody w Gminie Brzozów! Jaka jest recepta na szczęśliwe i długoletnie małżeństwo? (VIDEO, ZDJĘCIA)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Trzydzieści sześć par z terenu gminy Brzozów świętowało Złote Gody, czyli jubileusz 50-letniego pożycia małżeńskiego. Solenizanci uczestniczyli w uroczystym wręczeniu medali, przyznawanych w imieniu Prezydenta RP. Były również kwiaty, listy gratulacyjne, dyplomy, legitymacje i upominki wręczane przez burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego. Przed naszą kamerą jubilaci opowiedzili o recepcie na szczęśliwe i długoletnie małżeństwo. Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.

50. rocznicę ślubu obchodzili Państwo: Stanisław i Stanisława Adamczakowie, Marian i Maria Janina Barańscy, Tadeusz Michał i Kazimiera  Stanisława  Bogaccy, Henryk i Zofia Barbara Brodziccy, Edward i Józefa Wiesława Buczkowiczowie, Kazimierz i Stanisława Bułdysowie, Kazimierz i Maria Dąbrowscy, Władysław i Stanisława Dąbrowscy, Władysław i Józefa Maria Delimatowie, Janusz Maciej i Natalia Maria Dragułowie, Stanisław Jan i Ludwika Anna Florkowie, Janusz Piotr i Danuta Frydrychowie, Ryszard Władysław i Danuta Genowefa Fuksowie, Jan Szczepan i Stanisława Teresa Gdulowie, Roman Edward i Regina Maria Gurgaczowie, Józef Franciszek i Janina Hadamowie, Stanisław i Lesława Maria Kucabowie, Stanisław i Felicja Mazurowie, Marian Michał i Urszula Janina Miezgielowie, Leszek i Zofia Mrozkowie, Stanisław i Teresa Olejkowie, Tadeusz Aleksander i Kazimiera Agata Orłowscy, Józef i Maria Karolina Orłowscy, Zdzisław i Marta Paczkowscy, Stanisław i Zofia Maria Pelcowie, Ryszard Stanisław i Krystyna Rychliccy, Tadeusz Jan i Maria Sabikowie, Henryk Jan i Anna Krystyna Seńkowie, Winicjusz i Matylda Sieńczakowie, Jerzy i Irena Słowikowie, Edward i Janina Sowowie, Henryk i Elżbieta Stefaniakowie, Bolesław i Urszula Wanda Szpiechowie, Józef i Zofia Ściborowie, Kazimierz i Antonina Zofia Wolańscy, Zygmunt Marek i Helena Wójcikowie.

5_20foto (8): Urząd Miejski w Brzozowie

źródło: Red., Gmina Brzozów – Fb


29-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)