REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Trzech sprawców pobicia zatrzymanych. Najmłodszy ma 16 lat!

Trzech mieszkańców gminy Jasienica Rosielna wkrótce odpowie przed sądem. Są oni podejrzani o pobicie 27-letniego mężczyzny. Jednym ze sprawców okazał się 16-latek.

We wtorek brzozowscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn do sprawy pobicia 27-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego. Jak ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło 13 maja br. W godzinach nocnych, gdy 27-latek czekał na swojego kolegę, podjechało do niego ciemne audi, z którego wysiedli mężczyźni i bez żadnego powodu zaczęli go bić i kopać. Sprawcy odjechali z miejsca przestępstwa pozostawiając pobitego mężczyznę.

Okazali się nimi trzej mieszkańcy gminy Jasienica Rosielna w wieku 16, 20, 21 lat. Dwaj pełnoletni zostali zatrzymani i doprowadzeni do policyjnego aresztu.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie 20 i 21-latkowi zarzutu pobicia. Obydwaj przyznali się do jego popełnienia i złożyli wyjaśnienia. Podczas przesłuchania funkcjonariusze  ustalili, że mężczyźni są odpowiedzialni również za zniszczenie telefonu pokrzywdzonego 27-latka. Jak się okazało zrobili to umyślnie. Za pobicie kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat. Materiały w sprawie 16-latka zostaną wyłączone i przekazane do sądu rodzinnego.

303-160356

KPP Brzozów

24-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
powiat-brzozowski-trzech-sprawcow-pobicia-zatrzymanych-najmlodszy-ma-16-lat-1259