REKLAMA

LO RYMANÓW – MOŻESZ NA NAS LICZYĆ! (FILM)

Drodzy Ósmoklasiści! Przed Wami bardzo ważny moment podejmowania decyzji o wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej.

Udostępniamy do Waszej dyspozycji elektroniczny system wspomagania scentralizowanej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych pod nazwą vEdukacja Nabór: https://podkarpacie.edu.com.pl/kandydat/app Pamiętajcie, że na podjęcie ostatecznych decyzji macie dużo czasu, gdyż proces wyboru szkół i składania podań będzie trwał od 15 czerwca do 10 lipca 2020 r. Wszystkie dokumenty można składać w formie elektronicznej.

Również kopie świadectw i zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty można zeskanować i przesłać na adres e-mailowy: rekrutacja.lorymanow@gmail.com Równocześnie od 26 czerwca do 12 sierpnia w godzinach od 9.00 do 15.00 w budynku LO Rymanów ul. Szkolna 2 będzie pełniła dyżur komisja rekrutacyjna, która odpowie na wszystkie Wasze pytania i rozwiąże ewentualne problemy.

Członkowie komisji będą również przyjmowali (zgodnie z harmonogramem) podpisane wnioski o przyjęcie do szkoły, oryginały świadectw ukończenia szkoły oraz zaświadczenia egzaminu ósmoklasisty. Wszyscy zainteresowani zamieszkaniem w szkolnym internacie, mogą składać wnioski od 12 sierpnia 2020 r. Druki będą dostępne na stronie lorymanow.pl w zakładce „Internat”.

Życzymy Wam trafnych wyborów związanych z dalszą drogą edukacyjną, jak najlepszych wyników edukacyjnych na zakończenie szkoły

podstawowej oraz realizacji wytyczonych celów.  

Tekst sponsorowany

23-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym: