REKLAMA

Lepsza droga z Górek do Grabownicy (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W październiku ubiegłego roku został oddany do użytku w przysiółku Kijowiec w miejscowości Górki odcinek drogi gminnej o długości 241 metrów łączącego miejscowości Górki z Grabownicą Starzeńską.

Jak zapewnił wtedy Burmistrz Szymon Stapiński –  dołoży wszelkich starań, by w okresie najbliższych czterech lat kolejne, obecnie szutrowe odcinki tejże drogi, zyskały również nową nakładkę asfaltową.

Zdj.-1-2

W najbliższym czasie Gmina   przystąpi  do  kontynuacji prac remontowo – budowlanych rozpoczętych w roku ubiegłym dzięki wsparciu finansowym   Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego  w kwocie  72 000 złotych. Powyższe prace zostaną wykonane w drugiej połowie bieżącego roku.

Gmina Brzozów znalazła się wśród 144 podkarpackich gmin, które otrzymały wsparcie Zarządu Województwa Podkarpackiego  na realizację inwestycji drogowych  w ramach  budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych i winnic, na które przeznaczono łączną kwotę 11,4 mln złotych.

Zdj.-2-1

Zdj.-3-2

źródło: UM Brzozów

24-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)