REKLAMA

Kobiety sukcesu z Podkarpacia. Inspiracja do działania. „Spełniajmy marzenia!” (VIDEO)

|

Kobiety sukcesu z Podkarpacia. Inspiracja do działania. „Spełniajmy marzenia!” (VIDEO)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W Centrum Kultury „Foresterium” w Zagórzu odbyło się spotkanie z cyklu „Z Kobietami o Kobietach”, na które zaprosiła europoseł Elżbieta Łukacijewska. Głównym celem było zaprezentowanie aktywnych kobiet, odnoszących sukcesy w różnych sferach życia i będących wzorem do naśladowania, a także inspiracją do działania.

Cykl spotkań z Kobietami o Kobietach to nowy projekt, który ma na celu zaprezentowanie kobiet, aktywnie działających w różnych sferach życia: czy to społecznego, zawodowego lub osobistego w swoim lokalnym środowisku.

Formuła wydarzenia, to luźna rozmowa, mająca na celu przedstawienie informacji o dotychczasowej aktywności i działalności zaproszonych prelegentek. Każda miejscowość, to wyjątkowe prelegentki, indywidualne historie, różne problemy i ogromna inspiracja do działania! Organizatorzy mają nadzieję, iż dzięki tego typu spotkaniom więcej kobiet zdecyduje się aktywnie włączyć w życie swojej lokalnej społeczności.

Wydarzenie w Zagórzu, zorganizowane wspólnie z Centrum Kultury Foresterium w Zagórzu odbyło się przy okazji Dnia Kobiet. W kobiecym gronie, wraz z zaproszonymi prelegentkami, rozmawiano o odwadze, sile i pasji, która pomogła im odnieść sukces i zrealizować niezwykłe marzenia.

Prelegentkami były:

  1. Marta Półtorak – przedsiębiorczyni, działaczka społeczna, sportowa i charytatywna
  2. Maria Romanek – zwyciężczyni teleturnieju Milionerzy
  3. Gabriela Tomaka-Ząbek – twórczyni własnej marki klasycznych i zmysłowych ubrań dla kobiet
  4. Magdalena Adamiak – finalistka programu X-Factor

Więcej w naszej RELACJI VIDEO.


grafika poglądowa

źródło: red., materiały organizatora

13-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: