REKLAMA

NOZDRZEC. 112 km/h w terenie zabudowanym! 46-latek stracił prawo jazdy

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Nadmierna prędkość, to wciąż jedna z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Dlatego nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości, zwłaszcza w obszarze zabudowanym. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 46-letniego kierowcę pojazdu marki Volkswagen Passat, który przy ograniczeniu do 50 km/h, jechał z prędkością 112 km/h. Za popełnione wykroczenie mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące, został ukarany wysokim mandatem, a na jego konto trafiły punkty karne.

Wczoraj przed godz. 11, w miejscowości Nozdrzec, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena. 46-latek znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 112 km/h.

Za popełnione wykroczenie 46-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

źródło: KPP Brzozów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

„Łapy precz od Jana Pawła II”. Mocny przekaz kibiców! (FOTO)


foto: Twitter


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

13-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: