REKLAMA

Dwa tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Zginęło dwóch mężczyzn (FOTO)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków drogowych. Wczoraj przed godz. 19 w miejscowości Wierzbna zginął kierujący saabem, który prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w opla. Nie udało się także uratować życia 28-latka, który wczoraj wieczorem w Jastkowicach, kierując motocyklem, zderzył się z volkswagenem golfem.

 

Wczoraj przed godz. 19, w miejscowości Wierzbna w powiecie jarosławskim, zginął kierowca saaba. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, kierując saabem, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, następnie zjechał na przeciwległy pas i uderzył w przód prawidłowo jadącego opla insignii. Mężczyzna zmarł na miejscu. Do szpitala trafiła kierująca oplem i dwóch pasażerów. 50-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego, która kierowała oplem była trzeźwa.

Po godz. 20, dyżurny ze Stalowej Woli został powiadomiony o wypadku w miejscowości Jastkowice. Policjanci ustalili wstępnie, że 28-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, kierując motocyklem, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z volkswagenem golfem. Motocyklista zmarł na miejscu. Policjanci ustalili, że kierujący golfem był trzeźwy.

Policjanci, pod nadzorem prokuratorów, wyjaśniają okoliczności obu tych wypadków.

 

KWP Rzeszów

foto: KPP Jarosław

25-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)