REKLAMA

Ależ to były emocje sportowe! Zobacz relację z turnieju siatkówki!

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Tradycyjnie już MOSiR Brzozów zorganizował turniej siatkówki dla nauczycieli i pracowników szkół oraz jednostek samorządowych z terenu Gminy Brzozów. Zawody rozegrane zostały w hali sportowej przy SP nr1 w Humniskach, a otworzył je Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński.

Do udziału w rywalizacji zgłosiło się osiem zespołów. Po przeprowadzeniu losowania grupy wyglądały następująco. Gr1: (SP nr1 w Przysietnicy, SP nr2 w Przysietnicy, SP w Turzym Polu, SP nr2 w Humniskach). Gr2:(SP w Starej Wsi, MOSiR Brzozów, SP nr1 w Brzozowie, SP w Zmiennicy). Po rozegraniu spotkań grupowych, a później połfinałowych wyłoniono finalistów. I tak w meczu o 3 miejsce SP nr1 w Przysietnicy pokonała MOSiR Brzozów w stosunku 2 do 1. Pojedynek o 1 miejsce wygrała SP w Starej Wsi pokonując w dwóch setach SP nr2 w Humniskach.

Należy podkreślić, że z roku na rok turniej toczy się na coraz wyższym poziomie. Cieszy również frekwencja, która dopisała w tym roku. Liczymy na kolejne turnieje w tak przyjaznej atmosferze i licznym udziale szkół oraz jednostek organizacyjnych z naszej Gminy.

55704579_2508064462540267_3393469685092581376_n-1

źródło: UM BRzozów
Mariusz Leń
TS


25-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)