REKLAMA

Córka ukradła ojcu dwa telewizory i dwie konsole

PODKARPACIE. Kryminalni z Leżajska odzyskali przedmioty, które zostały skradzione z mieszkania, kiedy jego właściciel przebywał za granicą. Sprawcami okazali się córka pokrzywdzonego i jej znajomy. Oboje usłyszeli zarzuty. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

Do kradzieży miało dojść między 6 do 31 lipca br. w Leżajsku. Sprawcy, pod nieobecność właściciela, włamali się do jego mieszkania. Następnie skradli z niego dwa telewizory i dwie konsole do gier, o łącznej wartości ponad 8 tys. złotych.

Okazało się, że właściciel mieszkania przebywał za granicą. O całej sprawie zawiadomił Policje po powrocie do kraju. Mężczyzna podejrzewał, że w kradzież może być zamieszana jego córka wraz ze swoim znajomym.

Policjanci szybko ustalili, gdzie aktualnie przebywa 25-letnia kobieta i jej 33-letni znajomy. Oboje zostali doprowadzeni do komendy w Leżajsku, gdzie usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Policjantom udało się odzyskać utracone przedmioty, które w najbliższym czasie trafią do pokrzywdzonego.

Podejrzanym za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: KPP Leżajsk


zdjęcie poglądowe

10-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)