REKLAMA

Córka ukradła ojcu dwa telewizory i dwie konsole

PODKARPACIE. Kryminalni z Leżajska odzyskali przedmioty, które zostały skradzione z mieszkania, kiedy jego właściciel przebywał za granicą. Sprawcami okazali się córka pokrzywdzonego i jej znajomy. Oboje usłyszeli zarzuty. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

Do kradzieży miało dojść między 6 do 31 lipca br. w Leżajsku. Sprawcy, pod nieobecność właściciela, włamali się do jego mieszkania. Następnie skradli z niego dwa telewizory i dwie konsole do gier, o łącznej wartości ponad 8 tys. złotych.

Okazało się, że właściciel mieszkania przebywał za granicą. O całej sprawie zawiadomił Policje po powrocie do kraju. Mężczyzna podejrzewał, że w kradzież może być zamieszana jego córka wraz ze swoim znajomym.

Policjanci szybko ustalili, gdzie aktualnie przebywa 25-letnia kobieta i jej 33-letni znajomy. Oboje zostali doprowadzeni do komendy w Leżajsku, gdzie usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Policjantom udało się odzyskać utracone przedmioty, które w najbliższym czasie trafią do pokrzywdzonego.

Podejrzanym za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: KPP Leżajsk


zdjęcie poglądowe

10-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: