REKLAMA

Pobili się siekierami! Jeden leżał w kałuży krwi (VIDEO)

POWIAT PRZEMYSKI / PODKARPACIE. Dramatyczne wezwanie otrzymali wczoraj ratownicy z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. Według osoby zgłaszającej dwóch mężczyzn miało pobić się przy użyciu siekier, a jeden z nich miał leżeć w kałuży krwi. Interweniował między innymi śmigłowiec LPR z Sanoka.

Do zdarzenia doszło w piątek w miejscowości Rybotycze w powiecie przemyskim. Na miejsce zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego R 0524 Fredropol. O zaistniałym zdarzeniu poinformowano policję.

Po przybyciu w miejsce wezwania ratownicy zastali mężczyznę leżącego w progu mieszkania z głęboką raną kłutą klatki piersiowej. Ze względu na znaczną odległość do szpitala oraz ciężki stan pacjenta wezwano Ratownika 10 z LPR Sanok – relacjonują ratownicy w mediach społecznościowych.

Rannego zabezpieczono stabilizując jego funkcje życiowe. Wykonano m.in. drenaż klatki piersiowej. Pacjent Został zaintubowany i był wentylowany mechanicznie respiratorem. Drogą lotniczą w przeciągu kilku minut trafił na SOR Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu.

źródło: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu / Fb

08-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)