REKLAMA

Pobili się siekierami! Jeden leżał w kałuży krwi (VIDEO)

POWIAT PRZEMYSKI / PODKARPACIE. Dramatyczne wezwanie otrzymali wczoraj ratownicy z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. Według osoby zgłaszającej dwóch mężczyzn miało pobić się przy użyciu siekier, a jeden z nich miał leżeć w kałuży krwi. Interweniował między innymi śmigłowiec LPR z Sanoka.

Do zdarzenia doszło w piątek w miejscowości Rybotycze w powiecie przemyskim. Na miejsce zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego R 0524 Fredropol. O zaistniałym zdarzeniu poinformowano policję.

Po przybyciu w miejsce wezwania ratownicy zastali mężczyznę leżącego w progu mieszkania z głęboką raną kłutą klatki piersiowej. Ze względu na znaczną odległość do szpitala oraz ciężki stan pacjenta wezwano Ratownika 10 z LPR Sanok – relacjonują ratownicy w mediach społecznościowych.

Rannego zabezpieczono stabilizując jego funkcje życiowe. Wykonano m.in. drenaż klatki piersiowej. Pacjent Został zaintubowany i był wentylowany mechanicznie respiratorem. Drogą lotniczą w przeciągu kilku minut trafił na SOR Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu.

źródło: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu / Fb

08-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: