REKLAMA

Śmieci pozostawione po dzikim biwaku w Bieszczadach (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Leśnicy „biorą się” za turystów pozostawiających śmieci w Bieszczadach! Nadleśnictwo Baligród opublikowało zdjęcia z dzikiego biwaku, po którym w lesie została „pamiątka” w postaci worków ze śmieciami. – Super pewnie się odpoczęło, wjechało autem do lasu, dziko pobiwakowało, a śmieci dyskretnie pod wiatą zostawiło… Czekam cierpliwie do wtorku… Potem ruszam z tym towarem do właściciela tego auta. Poznamy się mam nadzieję! – pisze w mediach społecznościowych Kazimierz Nóżka z Nadleśnictwa Baligród.

Państwa z okolic Leżajska zapraszamy po swoje śmieci! Do odebrania u leśniczego w Bukowcu nr 20. Super pewnie się odpoczęło, wjechało autem do lasu, dziko pobiwakowało, a śmieci dyskretnie pod wiatą zostawiło… – czytamy w internetowym wpisie leśników z Nadleśnictwa Baligród.
Czekam cierpliwie do wtorku. Potem ruszam z tym towarem do właściciela tego auta. Poznamy się mam nadzieję! – mówi Kazimierz Nóżka z Nadleśnictwa Baligród. – Zdjęcia wykonali turyści pozytywni. Dziękuję im za właściwą postawę – dodaje.
źródło: Nadleśnictwo Baligród / Fb
10-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)