REKLAMA

BIESZCZADY. Śnieg łamie drzewa. Interwencje strażaków (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W ostatnich dniach spadł pierwszy tej zimy śnieg. W Bieszczadach opady były obfite. Ciężki biały puch łamał gałęzie, konary i całe drzewa. Strażacy mieli pełne ręce roboty choćby w ramach interwencji związanych z udrażnianiem bieszczadzkich dróg.

Obfite opady śniegu które nawiedziły nasz region minionej nocy spowodowały, że od wczesnych godzin rannych jednostki OSP z całej naszej gminy miały dużo pracy. Wyjazdy dotyczyły usuwania połamanych i wiszących nad drogami drzew. Nasze OSP Lutowiska interweniowała 3 razy: na drodze powiatowej między Smolnikiem a Dwernikiem, na drodze wojewódzkiej w Ustrzykach Górnych a późnym popołudniem na drodze do Skorodnego – relacjonowali wczoraj strażacy z OSP Lutowiska.

3_53

3.12.2021 o godzinie 4.41 nasza jednostka została wezwana, do powalonego drzewa na drodze powiatowej w miejscowości Wańkowa. Do zdarzenia wyjechał zastęp w sile 5 strażaków. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem i usunięcie powalonego konaru z jezdni. Po około godzinie powrót do remizy – piszą z kolei strażacy z OSP Olszanica.

9_3

źródło: OSP Lutowiska, OSP Olszanica – Facebook


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


04-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)