REKLAMA

Zima w Bieszczadach. Nie zaskoczyła straży granicznej (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Funkcjonariusze z bieszczadzkich placówek SG dzisiaj po raz pierwszy tej zimy, rozpoczęli patrolowanie granicy, wykorzystując specjalistyczny sprzęt do służby w takich warunkach. Po nocnych opadach śniegu służyli również pomocą w usuwaniu drzew blokujących drogę.

Zima w Bieszczadach jak co roku przychodzi szybko. Znając tę specyfikę, funkcjonariusze Straży Granicznej z górskich placówek na Podkarpaciu zawsze z wyprzedzeniem przygotowują się do służby w trudnych warunkach. Do sezonu gotowe są już m.in. skutery śnieżne, quady na gąsieniach, raki i narty. Dzisiejszej nocy, zimowe warunki atmosferyczne dały możliwość sprawdzenia sprzętu na granicy państwa.

Jak zawsze, mundurowi są również gotowi nieść pomoc. Dzisiaj rano po nocnych zamieciach śnieżnych, funkcjonariusze z Ustrzyk Górnych jadąc do służby, pomagali w usuwaniu drzew blokujących drogę w okolicach miejscowości Bereżki.

źródło: BiOSG


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

05-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)