REKLAMA

Zjechał na przeciwległy pas, a następnie do rowu. W pojeździe 11-miesięczne dziecko (FOTO)

STARA WIEŚ / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj w Starej Wsi. Kierowca fiata wjechał do przydrożnego rowu. Wskutek tego zdarzenia, obrażeń doznała 34-letnia pasażerka samochodu. 30-letniemu kierowcy i przewożonemu w aucie 11-miesięcznemu chłopcu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj (17 bm.) około godz. 10, w Starej Wsi. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem, jechał drogą wojewódzką prowadzącą z Domaradza w kierunku Brzozowa. Na zakręcie zjechał nagle na przeciwny pas ruchu i wjechał do przydrożnego rowu. Jego samochód zatrzymał się na lewym boku. Policjanci ustalili, że kierowca fiata był trzeźwy.

W wyniku tego zderzenia obrażeń doznała 34-letnia pasażerka fiata. Kierującemu i 11-miesiecznemu chłopcu nic się nie stało. Jednak decyzją załogi karetki pogotowia wszyscy zostali przewiezieni do szpitala na badania.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu, sporządzili dokumentację pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

KPP Brzozów

18-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
zjechal-na-przeciwlegly-pas-a-nastepnie-do-rowu-w-pojezdzie-11-miesieczne-dziecko-foto-4723