REKLAMA

Dziesięć powodów, dla których warto wybrać studia w Sanoku! (VIDEO)

|

Dziesięć powodów, dla których warto wybrać studia w Sanoku! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Zdałeś właśnie maturę? Zastanawiasz się nad wyborem studiów? Chciałbyś uzupełnić swoje wykształcenie? Nie chcesz wyjeżdżać z Sanoka? Chcesz znaleźć dobrze płatną pracę po zakończeniu studiów?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań daje Ci Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku, proponując nowatorskie podejście do kształcenia wyższego. Ma być praktycznie, z możliwością podjęcia pracy zaraz po ukończeniu studiów, a do tego w firmie znanej z wcześniejszych praktyk. Tak więc jeśli szukasz szkoły, której ukończenie zagwarantuje Ci zatrudnienie, nie wyjeżdżaj! Wszystko znajdziesz na miejscu – w PWSZ w Sanoku! Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany… czytaj dalej.

Powód 1. – kadra

To tzw. osoby z branży, które kształcą przede wszystkim praktycznie. Poza tym współpracujemy z Krakowem, Lublinem, Częstochową i Rzeszowem – u nas nauczysz się tego samego co studenci z większych ośrodków!

Powód 2. – oferta

Z roku na rok proponujemy więcej. Mamy już studia magisterskie, ciągle powiększamy i modyfikujemy ofertę studiów I stopnia (licencjackich i inżynierskich), nieustannie dostosowujemy kierunki i specjalności do potrzeb lokalnego rynku pracy. Sprawdź na www.pwsz-sanok.edu.pl Dzienne? Zaoczne? Podyplomowe? A może po prostu kurs dokształcający? Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Powód 3. – wiek nie ogranicza

Dla nas nie jesteś ani za stary, ani zbyt zapracowany, żeby podjąć studia 🙂 Uruchomiliśmy system „Studia 26+” dostosowany do osób pracujących oraz – zacieśniając współpracę między Uczelnią i przemysłem – stworzyliśmy podwaliny pod system kształcenia dualnego.

Powód 4. – współpraca z przyszłymi pracodawcami

Dajemy możliwość praktycznego wykorzystania nabytej wiedzy – organizujemy praktyki, staże, wizyty studyjne w przedsiębiorstwach, firmach, ośrodkach naukowo-badawczych, kulturalnych, a do tego stale monitorujemy jakość tej współpracy.

Powód 5. – bardziej kameralnie się nie da 🙂

Trudno znaleźć drugą taką uczelnię, w której dostęp studentów do kadry byłby równie szybki i prosty. Podkreślają to nasi absolwenci! Ponadto dla nas student to najlepsza inwestycja – pomoc w rozwoju jego zainteresowań i pasji jest naszym priorytetem. Z tego wynikają kolejne punkty…

Powód 6. – jeśli tylko zechcesz postudiować za granicą…

Mamy program Erasmus+! To 37 umów o współpracy podpisanych z ośrodkami akademickimi z całej Europy. Słyszałeś, że Erasmus zmienia życie? No właśnie 🙂

Powód 7. – studenci obcokrajowcy

Kilkudziesięciu studiującym w PWSZ obcokrajowcom oferujemy nie tylko zajęcia w języku angielskim, ale także kursy języka polskiego. Pomagamy załatwiać sprawy wizowe, stypendialne i organizacyjne związane z pobytem w Polsce i Sanoku. Masz znajomych za granicą? Namów ich na studia u nas!

8. – a może masz żyłkę działacza?

Wówczas do dyspozycji dostajesz wiele różnego rodzaju kół naukowych i kół zainteresowań. Ponadto w PWSZ wychodzi gazeta studencka i funkcjonuje samorząd. To wszystko naprawdę działa i cieszy (a zarazem kształci!) ludzi. Do tego jesteśmy otwarci na każdą nową inicjatywę – może chciałbyś coś zaproponować? Czekamy!

Powód 9. – relaks po godzinach

W 2015 r. powstało Centrum Sportowo-Dydaktyczne – nowy obiekt Uczelni, z pełnowymiarową i w pełni wyposażoną halą sportową, do tego profesjonalna siłownia, sala fitness, a także aula z najwyższej jakości sprzętem audiowizualnym, gdzie odbywają się konferencje, koncerty, festiwale i akcje charytatywne. Potrzebujesz poćwiczyć? Nie ma problemu – dostosujemy grafik.

Powód 10. – niepełnosprawność nie wyklucza

Studiuje u nas 50 studentów z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. To mówi samo za siebie – mamy budynki dydaktyczne przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych (schody, które umożliwiają wjazd wózkom, działające windy :), odpowiednie toalety), a pełnomocnik rektora ds. osób niepełnosprawnych czeka na wszystkich, którym trzeba pomóc, pięć dni w tygodniu.

I jak? Nadal nieprzekonany? W takim razie nie pozostaje nic innego niż zobaczyć to na własne oczy i doświadczyć osobiście 🙂 Rekrutacja wciąż trwa – zapraszamy!

materiały nadesłane

17-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
dziesiec-powodow-dla-ktorych-warto-wybrac-studia-w-sanoku-3222