REKLAMA

Zderzenie motocykla z osobówką. 39-latek w szpitalu (ZDJĘCIA)

HUMNISKA / PODKARPACIE. Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Humniskach z udziałem motocyklisty. Wskutek zderzenia się citroena z suzuki kierowca jednośladu doznał obrażeń. 39-latek trafił do szpitala. Aktualnie trwają czynności w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 14.30, w Humniskach, na drodze wojewódzkiej prowadzącej z Brzozowa do Sanoka. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący citroenem, 32-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z kierującym suzuki.

Wskutek tego zdarzenia 39-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego doznał obrażeń. Mężczyzna karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Kierującemu citroenem i jego pasażerce nic się nie stało.

Policjanci poddali badaniu na trzeźwość obu kierowców. Obaj byli trzeźwi. Wykonane na miejscu zdarzenia czynności pozwolą ustalić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 

 

KPP Brzozów

foto: KPP Brzozów/OSP Humniska

06-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)