REKLAMA

„Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

STARA WIEŚ/STALOWA WOLA. Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Starej Wsi, znalazła się gronie szesnastu najlepszych drużyn, które zakwalifikowały się do finału IX edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Ostatecznie, ekipa ta zajęła ósme miejsce.

Finał rozegrany został na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. – Dla nas to wielki sukces – informuje Stanisław Chrobak, dyrektor Zespołu Szkół w Starej Wsi. – W rozgrywkach na szczeblu gminnym i powiatowym, w całej Polsce, udział wzięło ponad 26 tysięcy dzieci urodzonych w 1999 i młodszych. W naszym województwie było ich ponad 2,5 tysiąca. Najlepsi mają szansę na główną nagrodę – Puchar Tymbarku oraz wyjazd do Hiszpanii na legendarny stadion Realu Madryt.

W pierwszym etapie turnieju, który obył się w Rymanowie, starowiejska drużyna okazała się niepokonana. W drugim – zajęła trzecie miejsce i wraz z drużynami Krosna, Jasła i Beska awansowała do finału wojewódzkiego.

W Stalowej Woli młodzi piłkarze: Czech Patryk, Dudek Jakub, Duplaga Artur, Herbut Łukasz, Jantosz Mateusz, Maniawski Piotr, Mleczek Mikołaj, Skotnicki Wiktor (wszyscy SP Stara Wieś) oraz Dobosz Bartosz i Winiarski Jan ( SP Brzozów) ostatecznie zajęli ósme miejsce. Opiekunem drużyny był Krzysztof Gołąb.

Autor: brzozow24.pl

Fot. Stanisław Chrobak


13-06-2009

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: