REKLAMA

Wyszedł z domu w samej bieliźnie i udał się w kierunku rzeki

PODKARPACIE. Policjanci i strażacy odnaleźli zaginionego 61-letniego mieszkańca gminy Wiązownica. Mężczyzna wyszedł z domu późnym wieczorem w samej bieliźnie i udał się w kierunku pobliskiej rzeki. Zaniepokojony o jego życie krewny, poprosił o pomoc policjantów. Dzięki intensywnym działaniom mundurowych, mężczyzna został odnaleziony. 61-latek został przewieziony do szpitala.

tmbSpL

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 61-letniego mieszkańca gminy Wiązownica, który wczoraj około godz. 20, wyszedł z domu ubrany jedynie w bieliznę. O zaginięciu mężczyzny powiadomił policjantów zaniepokojony o jego życie krewny. Przed domem zauważył ślady stóp, które prowadziły w kierunku pobliskiej rzeki. Martwił się, ponieważ mogło mu grozić niebezpieczeństwo.

Policjanci z jarosławskiej komendy, wspólnie ze strażakami, natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. Przeczesywali pobliskie zarośla oraz teren przy rzece Lubaczówka. W trakcie sprawdzania zarośli, zauważyli leżącego tam mężczyznę. Pomoc nadeszła w samą porę. Z 61-latkiem był utrudniony kontakt, dlatego też mundurowi na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe. Mężczyzna, z objawami hipotermii, został przewieziony do szpitala.

foto nagłówek: archiwum policji źródło: KPP Jarosław


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

BRZOZÓW: 18-latek uderzył w ogrodzenie i uciekł (VIDEO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

28-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: