REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI. 2,5 miliona złotych dla gmin. Remonty pięciu dróg (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

POWIAT BRZOZOWSKI. 2,5 miliona złotych dla gmin. Remonty pięciu dróg (VIDEO, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / SANOK / PODKARPACIE. Do gmin powiatu brzozowskiego trafiły pieniądze z Lasów Państwowych na remonty dróg. Łącznie 2,5 mln złotych pomoże sfinansować modernizacje pięciu traktów o długości ponad 5 km. Przebudowane zostaną drogi relacji: Brzozów-Jabłonka, Barycz-Izdebki, Blizne-Golcowa, Krosno-Jasienica Rosielna oraz półkilometrowy fragment w miejscowości Niewistka. W brzozowskim starostwie powiatowym oficjalnie przekazano symboliczne czeki reprezentantom poszczególnych gmin.

Wicestarosta brzozowski Jacek Adamski odpowiedzialny za inwestycje drogowe, podziękował za tak duże wsparcie Lasów Państwowych przy realizacji wspólnych zadań drogowych.

Szczególne podziękowania kieruję do senatora Mieczysława Golby oraz posła na Sejm RP Piotra Uruskiego za wspieranie inwestycji w Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. Słowa uznania kieruję również do członków zarządu (choć tu jednomyślności nie było) i do radnych Rady Powiatu Brzozowskiego, którzy wspólne inwestycje zaakceptowali jednomyślnie. Wzorowa współpraca z nadleśniczymi daje podstawy do kontynuacji zadań, a potrzeby na terenie powiatu brzozowskiego są bardzo duże. Należy nadmienić, że przebudujemy 5 odcinków dróg o długościach od 510 mb. do 2005 mb. i są to odcinki, na które trudno byłoby dostać dofinansowanie z innych źródeł – podkreślił wicestarosta Adamski.

WIĘCEJ W MATERIALE VIDEO.

2grafika poglądowa

28-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: