REKLAMA

AKTUALIZACJA: Wypadek w Grabownicy (ZDJĘCIA)

GRABOWNICA / PODKARPACIE. Wczoraj w Grabownicy Starzeńskiej na drodze wojewódzkiej nr 886 między Brzozowem a Sanokiem, doszło do groźnego wypadku. W zdarzeniu z udziałem trzech aut jedna osoba została ranna.
Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 16.30 w Grabownicy Starzeńskiej na drodze wojewódzkiej nr 886, między Brzozowem a Sanokiem. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 31-letni kierowca renault master prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył volkswagena, którego kierująca oczekiwała na możliwość wykonania skrętu w lewo. W wyniku tego zderzenia volkswagen został zepchnięty na drugi pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka suzuki. Wskutek tego zderzenia volkswagen znalazł się w przydrożnym rowie. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców  na alkomacie. Wszyscy byli trzeźwi.

W wyniku tego zdarzenia ucierpiała kierująca volkswagenem. Kobieta została przewieziona karetką pogotowia do szpitala. Obrażenia jakich doznała na szczęście okazały się niegroźne.

Droga wojewódzka nr 886 między Brzozowem a Sanokiem przez blisko dwie była całkowicie zablokowana. Policjanci kierowali na objazdy. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Prowadzone postępowanie w tej sprawi wyjaśni przyczyny i okoliczności wypadku. 

KPP Brzozów

04-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: