REKLAMA

Wymyśl hasło promocyjne. Zgarnij karnet na basen

BASEN BRZOZÓW.

Burmistrz Brzozowa zaprasza do udziału w konkursie na hasło promocyjne Gminy Brzozów. Celem konkursu jest wyłonienie hasła, które będzie promowało Gminę Brzozów. Hasło powinno zawierać treści podkreślające walory gminy, ewentualnie nawiązujące do jego historii i dziedzictwa kulturowego. Projekty hasła powinny przewidywać możliwość wszechstronnego ich wykorzystania (na drukach firmowych, billboardach, banerach, gadżetach, prezentacjach, w tym przestrzeni publicznej itp.).

konkurs-hasło-promocyjne-grafika

Konkurs ma charakter otwarty.  Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 2 projekty haseł. Propozycje haseł należy przesłać mailowo na adres dominikrzepka@brzozow.pl  w terminie do 11 czerwca br. na druku zgłoszenia stanowiącym załącznik do regulaminu konkursu. O wyłonieniu najlepszych pięciu haseł zdecyduje specjalnie powołana przez burmistrza Brzozowa komisja konkursowa.Wybór  najlepszej pracy spośród pięciu wytypowanych przez Komisję nastąpi  za pośrednictwem bezpośredniego głosowania.

Autor najlepszego hasła otrzyma  nagrodę burmistrza Brzozowa w postaci karnetu 2 osobowego na Kompleks Sportowo – Rekreacyjny na ul. Słonecznej w Brzozowie ważny w terminie od dnia 15 czerwca do 15 września br.

foto: archiwum Brzozów24.pl

źródło: UM Brzozów

REGULAMIN KONKURSU – pobierz pdf.

KARTA ZGŁOSZENIOWA – pobierz pdf.

ZOBACZ TAKŻE MATERIAŁ ARCHIWALNY:

30-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)