REKLAMA

Wyciągnął kluczyki ze stacyjki, bo kierowca był kompletnie pijany

STARA WIEŚ / PODKARPACIE. 3 promile miał kierowca, który kierował volkswagenem lupo w Starej Wsi. Okazało się, że nie mógł uruchomić samochodu, dlatego poprosił o pomoc biegającego w tym rejonie 36-latka. Gdy świadek wyczuł od niego alkohol to uniemożliwił mu dalszą jazdę i powiadomił o tym policję.

W poniedziałek koło godz. 11.30, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o ujęciu nietrzeźwego kierowcy w rejonie kompleksu leśnego w Starej Wsi.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze zastali tam świadka całego zajścia. Mężczyzna oświadczył, że biegał w tym rejonie i w pewnym momencie poprosił go o pomoc kierowca volkswagena, który nie mógł uruchomić pojazdu za pomocą z kluczyka. 36-latek dodał, że udało się to zrobić na tzw. „popych”. Jednak po chwili świadek wyczuł od kierowcy alkohol i uniemożliwił mu dalszą jazdę wyciągając kluczyki ze stacyjki.

Policjanci ustalili, że kierowcą volkswagena był 46-letni mieszkaniec Brzozowa. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał 3 promile alkoholu w organizmie.

46-letniemu kierowcy już policjanci zatrzymali prawo jazdy. Teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

źródło: KPP Brzozów

19-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
wyciagnal-kluczyki-ze-stacyjki-bo-kierowca-byl-kompletnie-pijany-00e8po-5669