REKLAMA

Wprowadzenie nowego komendanta brzozowskiej policji (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Edwardem Sabikiem wzięli udział (2.03.) w uroczystości wprowadzenia nowego komendanta powiatowego policji w Brzozowie podinsp. Mariusza Urbana.
Aktu tego podczas oficjalnej odprawy z kadrą oficerską garnizonu brzozowskiego dokonał Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryk Moskwa. Spotkanie w starostwie powiatowym w Brzozowie było okazją do złożenia nowemu komendantowi życzeń i gratulacji. Pospieszyli z nimi posłowie: Bogdan Rzońca i Piotr Uruski oraz starosta brzozowski Zygmunt Błaż. W imieniu samorządowców – obecnych na sali wszystkich wójtów gmin brzozowskich i swoim własnym głos zabrał burmistrz Józef Rzepka, a w ślad za nim przedstawiciele służb mundurowych: komendant PSP w Brzozowie bryg. Marek Ziobro i komendant WKU w Sanoku mjr Tomasz Żyłka oraz reprezentant emerytowanych funkcjonariuszy policji – Adam Pobidyński. Nie zabrakło też życzeń od podwładnych. W uroczystości wzięli udział także byli komendanci powiatowi policji, reprezentanci sądownictwa, prokuratury, szpitala, nadleśnictwa, powiatowych służb i inspekcji.

19

Podinsp. Mariusz Urban gorąco podziękował za wszystkie wyrazy życzliwości i zadeklarował chęć wytężonej służby na rzecz powiatu i bezpieczeństwa jego mieszkańców. Odprawę zakończyła wspólna fotografia.

źródło: Gmina Brzozów

autor: dk

05-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
wprowadzenie-nowego-komendanta-brzozowskiej-policji-zdjecia-00e8po