REKLAMA

W. Kosiniak-Kamysz w Rymanowie. „Zapraszam na rozmowę o »Uczciwej Polsce!«” (VIDEO)

|

W. Kosiniak-Kamysz w Rymanowie. „Zapraszam na rozmowę o »Uczciwej Polsce!«” (VIDEO)

RYMANÓW / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę 18 lutego, w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Rymanowie, odbędzie się spotkanie prezesa Polskiego Stronnictwa Ludowego z mieszkańcami gminy i całego regionu. Tematem przewodnim będzie pakiet projektów, którymi PSL chce zainteresować Polaków przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. Na spotkanie zaprasza Dariusz Sobieraj, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego z PSL oraz lider tego ugrupowania Władysław Kosiniak-Kamysz. – Zapraszam na rozmowę o „Uczciwej Polsce”. Między innymi o dziedziczeniu emerytury, o pracy, która się opłaca, o programie mieszkaniowym i demograficznym – mówi Władysław Kosiniak-Kamysz. Zapraszamy do obejrzenia zaproszenia na sobotnie spotkanie.

Zapraszam na rozmowę o „Uczciwej Polsce”. Między innymi o dziedziczeniu emerytury, o pracy, która się opłaca, o programie mieszkaniowym i demograficznym – mówi Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Lider PSL firmuje spotkanie, jako okazję na debatę o najważniejszych sprawach dla obecnych i przyszłych pokoleń. Nawiązuje do inicjatywy „Uczciwa Polska”, ogłoszonej niedawno przez ugrupowanie. – Uczciwa Polska to też rozmowa o przyszłości. O państwie uczciwym, opartym o wartości, zasady, opartym o wzajemny szacunek, solidarność i braterstwo. W kontrze do nieuczciwego państwa i nieuczciwości, z którą mamy dzisiaj do czynienia, my proponujemy uczciwą Polskę – dodaje prezes PSL.

Zapraszamy do obejrzenia zaproszenia na sobotnie spotkanie.


grafika poglądowa

video: materiały nadesłane

18-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: