REKLAMA

NOWA NADZIEJA: Sam zdecyduj, w jakiej Polsce chcesz żyć!

Nowa Nadzieja opublikowała na swoim profilu zestawienie dwóch polityków – Rafała Trzaskowskiego i Sławomira Mentzena. Prezydent Warszawy poparł w ostatnim czasie raport C40 Cities na 2030 rok.

Poparcie przez Trzaskowskiego założeń raportu zszokowało wielu Polaków. Zakłada on, między innymi, że do roku 2030 mieszkańcy polskich miast mają w najlepszym, „progresywnym” wypadku jeść 16 kg mięsa, 90 kg nabiału i mieć aż 8 nowych sztuk odzieży rocznie. Cel „ambitny” zakłada, że mięso, nabiał a także samochody będą całkowicie poza zasięgiem obywateli.

W kontrze do Trzaskowskiego zestawiony został Sławomir Mentzen, którego motto jest następujące:

– Chcemy, żeby Polak miał dom, dwa samochody, mógł latać na wakacje samolotem, mając na to wszystko pieniądze.

– Dla nas nie ma, że coś jest niemożliwe, że państwo jest niezbędne, że państwo pomaga. Dla nas państwo to cichy i legalny wróg naszej wolności, który w imię naszego bezpieczeństwa, gotów jest zrobić z nas niewolników. My chcemy, by to obywatel decydował sam o swoim losie – pisze na swoim profilu Nowa Nadzieja.

– Chcemy, by każdy mógł się bogacić i żeby to właśnie państwo nie okradało go na każdym możliwym kroku. Nie zgadzamy się i nie zgodzimy się na żadne limity, na żadne ograniczanie wolności jednostki – podkreśla.

źródło: Facebook/ Nowa Nadzieja

18-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: