REKLAMA

UWAGA: Przebudowa drogi w Starej Wsi

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Rozpoczęły się prace nad zadaniem pn. Przebudowa drogi gminnej (tzw. osiedle jezuickie) w Starej Wsi. Roboty obejmują wykonanie nawierzchni asfaltowej na odcinku 486 metrów.Blisko 2/3 kosztów stanowi dofinansowanie ze źródeł unijnych, pozyskane dzięki samorządowi gminy Brzozów.

hu4

Umowa o dofinansowanie została zawarta w dniu 27 czerwca br. Wartość projektu wyniosła ponad 837 tys. zł, w tym dofinansowanie PROW – 532,7 tys. zł.

Ostatecznie po przeprowadzeniu postępowania o zamówienie publiczne koszt budowy drogi to 382 tys. zł. Wkład Funduszy Europejskich stanowi 63,63% kosztów kwalifikowalnych. Wykonawcą robót jest Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie. Inwestycja zostanie zrealizowana do końca października br.

hu0

hu5

Projekt ten jest dofinansowany w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Działanie „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” Poddziałanie „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii”. 

gmina Brzozów

12-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)