REKLAMA

Charytatywna akcja. Urzędnicy pompowali dla małej Darii (VIDEO)

|

Charytatywna akcja. Urzędnicy pompowali dla małej Darii (VIDEO)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie nominowała Urząd Miejski w Brzozowie do charytatywnej akcji #gaszynchallenge. Urzędnicy na czele z burmistrzem przyjęli wyzwanie i dzisiaj, przed budynkiem magistratu „pompowali” dla małej Darii. Zobaczcie!

#GaszynChallenge to seria krótkich filmików, w których strażacy, policjanci, ale coraz częściej również urzędnicy czy przedstawiciele innych jednostek i służb wykonują popularne pompki.

Celem akcji jest zbiórka pieniędzy dla chorych dzieci. Zasady są bardzo proste. Nominowane jednostki mają 48 godzin na reakcję. Jeśli wykonają zadanie, czyli 10 pompek, wpłacają minimum 5 zł. Jeśli nie, kwota wzrasta do co najmniej 10 zł. Osoby, które wykonały zadanie, mogą nominować kolejne, przynajmniej trzy osoby bądź zaprzyjaźnione komendy.

Ta szczytna inicjatywa zapoczątkowana przez strażaków ochotników z Gaszyna przerodziła się w pomoc innym chorym dzieciom, na terenie całej Polski.

Dzisiaj, do akcji włączył się Urząd Miejski w Brzozowie. Pracownicy brzozowskiego magistratu wykonywali pompki dla małej Darii.

Zapraszamy do obejrzenia VIDEO.

25-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: