REKLAMA

Turniej o wiedzy pożarniczej. Sukces na skalę ogólnopolską! (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Uczeń klasy ósmej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Humniskach, znalazł się w ścisłej czołówce uczestników turnieju o wiedzy pożarniczej.

3-2048x1931

Niecodziennego osiągnięcia dokonał Adam Bodzioch, znalazł się on w gronie 10 najlepszych uczestników na szczeblu krajowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2021. Tak wysoki wynik świadczy o wytrwałym i konsekwentnym zdobywaniu wiedzy z zakresu pożarnictwa.

Za ten niesamowity wyczyn Adam otrzymał nagrody od Burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego, dh Mariusza Fica Prezesa Zarządu Odddziału Miejsko-Gminnego Zw. OSP RP w Brzozowie oraz dh Piotra Sobasia Komendanta Gminnego Zw. OSP RP w Brzozowie

4-2048x1881

– Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w sukces, w tym Pani Annie Mazur, pracownikowi Szkoły Podstawowej Nr 2 w Humniskach, która była opiekunem ucznia. Samemu Adamowi życzymy dalszej wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, sukcesów, satysfakcji z kolejnych osiągnięć oraz spełnienia marzeń – czytamy na stronie internetowej Gminy Brzozów.

5-2048x1705

źródło: Gmina Brzozów

02-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: