REKLAMA

Nielegalna migracja. Poseł URUSKI: Potrzebny mur na granicy z Ukrainą (VIDEO)

|

Nielegalna migracja. Poseł URUSKI: Potrzebny mur na granicy z Ukrainą (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Poseł Ziemi Sanockiej Piotr Uruski wystąpił w programie publicystycznym „Minęła 20”, emitowanym na antenie TVP Info. Parlamentarzysta rodem z Sanoka wspomniał o potrzebie rozpoczęcia rozmów i prac dotyczących ewentualnej budowy muru na granicy Polski z Ukrainą, który pomógłby walczyć z nasilającym się zjawiskiem nielegalnej migracji. Publikujemy materiał VIDEO.

„Minęła 20” to główny wieczorny program publicystyczny TVP Info. Analityczne podsumowanie najważniejszych wydarzeń dnia prowadzą dziennikarze: Danuta Holecka, Krzysztof Ziemiec, Adrian Klarenbach i Michał Rachoń.

W odcinku z 30 stycznia wystąpił poseł Ziemi Sanockiej Piotr Uruski.

Tematyka poruszana tego dnia:

Czy krajom Zachodu uda się powstrzymać agresję Rosji wobec Ukrainy? Jaki sens miało spotkanie Mateusza Morawieckiego z przywódcami europejskiej prawicy? Na te m.in. tematy dyskutowali goście Krzysztofa Ziemca: Monika Pawłowska (PiS), Marek Sowa (Koalicja Obywatelska), Piotr Uruski (Solidarna Polska) i Urszula Pasławska (PSL). W drugiej części programu także o tym, czy opozycja ma jeszcze szansę, by pójść do przyszłych wyborów zjednoczona i jaki będzie jej program.

Jedno z zagadnień poruszanych podczas programu dotyczyło budowy muru na wschodniej granicy Polski. Poseł Uruski, odpowiadając na pytanie prowadzącego, wspomniał o podjęciu działań zmierzających do budowy muru na granicy z Ukrainą, który pomógłby walczyć z nasilającym się zjawiskiem nielegalnej migracji. Szczegóły w materiale video.


screen z materiału video / TVP Info

źródło: Red., TVP Info

video: TVP Info

02-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: