REKLAMA

TRANSMISJA NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – Aksam Unia Oświęcim. Tylko w Esanok.pl!

SANOK. Wyjazdowy weekend sanockich hokeistów za nami. Czas na powrót ligowych emocji do Areny. Po zwycięstwach w Bytomiu i Nowym Targu, formę podopiecznych Tomasza Demkowicza sprawdzi Aksam Unia Oświęcim, która będzie chciała zrewanżować się za wysoką porażkę na własnym lodowisku w meczu otwierającym nowy sezon. Transmisję na żywo z tego spotkania przeprowadzi portal Esanok.pl.

WŁĄCZ TRANSMISJĘ

Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – Aksam Unia Oświęcim przeprowadzi portal Esanok.pl.


Kolejny hokejowy weekend za nami. Chociaż przed wyjazdowymi spotkaniami z Polonią Bytom i Podhalem Nowy Targ większość kibiców przypisywała sanoczanom sześć punktów w ligowej tabeli, po raz kolejny okazało się, że o punkty w każdym ligowym spotkaniu będzie niezwykle trudno.

Piątkowe spotkanie w Bytomiu kończące pierwszą rudę rozgrywek zaczęło się dla naszej drużyny niezwykle obiecująco. Prowadzenie sanoczanom zapewnił w połowie pierwszej odsłony skuteczny Justin Chwedoruk. Sześć minut później, gdy na lodzie było po czterech zawodników z obu stron Martin Vozdecký trafił do bramki rywala dobijając strzał Vladimíra Urbana. W drugiej tercji bramki strzelali tylko gospodarze i przed decydującą odsłoną na tablicy wyników widniał wynik 2-2. Trzecia tercja należała jednak do zawodników Ciarko PBS Bank KH Sanok, którzy zaaplikowali rywalom dwie bramki autorstwa Vozdeckiego i Petra Šinágla.

Niedzielny mecz w Nowym Targu także należał do bardzo zaciętych i wynik był otwarty do końca. Pierwsza tercja praktycznie bez historii i bez bramek. W drugiej prowadzenie miejscowym dał Sebastian Łabuz. Niespełna trzy minuty później wyrównał świetnie dysponowany w ostatnich meczach Martin Vozdecký. Podobnie jak w Bytomiu, w trzeciej tercji nasi zawodnicy strzelili dwie bramki. Najpierw Šinágl, a potem Chwedoruk pokonali dobrze spisującego się tego dnia Tomasza Rajskiego. Gospodarze odpowiedzieli bramką Kamila Kapicy.

Tak więc po trudnych wyjazdowych spotkaniach nasza drużyna wzbogaciła swoje konto o sześć oczek. Już jutro kolejne ligowe spotkanie. Tym razem do Areny Sanok przyjeżdża Aksam Unia Oświęcim. Oświęcimianie weekend rozpoczęli od porażki na własnym lodowisku z Comarch Cracovią 3-4. Jednak już w niedzielnym spotkaniu z katowicką „Gieksą”, drużyna znad Soły pokazała charakter i po zaciętym spotkaniu wygrała w „Satelicie” 3-2.

W jutrzejszym spotkaniu, w sanockiej ekipie na pewno nie zagrają kontuzjowani Samson Mahbod, Rafał Ćwikła i Vojtech Kloz. Zarząd klubu czyni starania, aby we wtorkowym spotkaniu zagrał Krzysztof Zapała, który opuścił szeregi krynickiego „dream teamu” i zdecydował się na powrót do Sanoka. Aksam Unia Oświęcim zajmuje w ligowej tabeli 7. miejsce z dorobkiem 10 punktów, jednak z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie i doping kibiców będzie niezwykle pomocny. Dlatego zapraszamy serdecznie wszystkich do Areny Sanok.


WŁĄCZ TRANSMISJĘ

Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – Aksam Unia Oświęcim przeprowadzi portal Esanok.pl.


CIARKO PBS Bank KH Sanok – Aksam Unia Oświęcim

ARENA SANOK
15 października 2013, godzina 18:00

ceny biletów:
12 zł – normalny
8 zł – ulgowy (kobiety, studenci oraz uczniowie z ważną legitymacją)
dzieci do lat 9 (pod opieką dorosłych, z dokumentem potwierdzającym wiek) wstęp wolny


WŁĄCZ TRANSMISJĘ

Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – Aksam Unia Oświęcim przeprowadzi portal Esanok.pl.


UWAGA! Transmisję będzie można oglądać także za pośrednictwem telewizorów z dostępem do internetu (wymagana aplikacja youtube) oraz poprzez przystawki do telewizora (set-top box z dostępem do aplikacji youtube), a także na wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych wyposażonych w system z aplikacją youtube (np android).

Podczas transmisji, każdy kibic może oglądać powtórki akcji. Aby cofnąć się do wybranego wydarzenia lub powrócić do akcji na żywo, należy użyć klawiszy nawigacyjnych.


źródło: Red., Wojciech Pajestka rzecznik Prasowy Ciarko PBS Bank KH Sanok

foto: Tomasz Sowa

15-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)