REKLAMA

Dachowanie samochodu w Grabownicy Starzeńskiej (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Grabownicy Starzeńskiej. Samochód, którym kierował 24-latek zjechał z drogi i dachował. Citroen ostatecznie zatrzymał się na ogrodzeniu przy jednej z posesji.

W czwartkową noc, około godz. 23.30 policjanci udali się do miejscowości Grabownica Starzeńska. Tam na drodze wojewódzkiej prowadzącej z Brzozowa do Sanoka doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu funkcjonariusze ustalili wstępnie, że kierujący samochodem citroenem berlingo nie dostosował prędkości do warunków drogowych i stracił panowanie nad pojazdem. Jego samochód zjechał z drogi, wjechał do przydrożnego rowu, gdzie koziołkując pokonał odległość około 300 metrów. Ostatecznie samochód zatrzymał się uderzając w ogrodzenie jednej z posesji. 24-letni mężczyzna, kierujący citroenem jechał sam. Na szczęście nic mu się nie stało.

Policjanci sprawdzili trzeźwość 24-latka. Badanie wykazało, że był trzeźwy. Jednak jak ustalili funkcjonariusze, kierujący nie posiadał przy sobie prawa jazdy ani żadnych dokumentów pojazdu.

Za popełnione wykroczenia 24-letni mieszkaniec Humnisk odpowie przed sądem.

 

źródło: KPP Brzozów

14-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
dachowanie-samochodu-w-grabownicy-starzenskiej-zdjecia