REKLAMA

Tragiczny wypadek i śmierć strażaków. Policja publikuje NOWE INFORMACJE I ZDJĘCIA

POLSKA. Wczoraj rano, na drodze krajowej nr 10 w Czernikowie, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Nie żyje 62-latek i jego 29-letnia koleżanka z Ochotniczej Straży Pożarnej z Czernikowa. Teraz śledczy w prowadzonym postępowaniu będą starali się odpowiedzieć na pytanie jaka była dokładna przyczyna tego zdarzenia.

Tragiczne zdarzenie relacjonowaliśmy wczoraj:

POLSKA. Koszmarny wypadek. Nie żyje dwóch strażaków OSP. Jechali do pożaru (ZDJĘCIA)

Zginęła 29-letnia pielęgniarka i 62-letni pracownik urzędu (ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI. Zawyły syreny! Strażacy oddali hołd zmarłym druhom (VIDEO, ZDJĘCIA)

W czwartek, tj. 02.12.2021 około godz. 4:40 dyżurny toruńskiej komendy Policji otrzymał informację o zdarzeniu do jakiego doszło na drodze krajowej nr 10 w Czernikowie. Z informacji, które udało się zgromadzić policjantom wynika, że na skrzyżowaniu DK 10 z ul. Słowackiego doszło do zderzenia się pojazdu specjalnego Ochotniczej Straży Pożarnej z Czernikowa, który jechał do zdarzenia ogniowego z pojazdem ciężarowym marki MAN jadącym w kierunku Warszawy. Na miejscu zginął 62-letni kierowca OSP oraz jego 29-letnia koleżanka. Troje pozostałych strażaków trafiło do szpitali w Toruniu i Lipnie. 62-letni kierowca tir-a był trzeźwy.

Droga w tym miejscu od chwili zdarzenia była całkowicie zablokowana, a policjanci przez kilka godzin wszystkich poruszających się tą drogą kierowali na objazdy. Na miejscu pracowali prokurator, policjanci kryminalni i Wydziału Ruchu Drogowego toruńskiej komendy oraz z Komisariat Policji w Dobrzejewicach, którzy zbierali ślady i dowody w tej sprawie. Teraz wszyscy śledczy w prowadzonym postępowaniu będą starali się odpowiedzieć na pytanie jaka była dokładna przyczyna tego zdarzenia.

źródło: KMP Toruń

Podczas akcji niesienia pomocy potrzebującym zmarła 29-letnia ochotniczka. Pielęgniarka, ratownik medyczny i absolwentka Powiślańskiej Szkoły Wyższej. Życie stracił również 62-letni druh, który pracował w Urzędzie Gminy w Czernikowie jako konserwator.

Zmarłych żegna cała Polska. Chwilą ciszy, pamięć o strażaków, którzy zginęli w wypadku, uczczono między innymi w Sejmie RP, a punktualnie o godzinie 18:00 w całym kraju zawyły syreny jednostek OSP i PSP.

Cześć Ich Pamięci!


POLSKA. Koszmarny wypadek. Nie żyje dwóch strażaków OSP. Jechali do pożaru (ZDJĘCIA)

foto: Pomoc Drogowa Truck & Bus J&J Hejnowicz


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


03-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)