REKLAMA

Tragedia w Grabownicy. 55-latek zginął przygnieciony przez drzewo

GRABOWNICA STARZEŃSKA / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w Grabownicy Starzeńskiej. 55-letni mężczyzna został przygnieciony przez drzewo. Niestety jego życia nie dało się uratować.

W sobotę około godz. 10, służby ratownicze zostały wezwane do wypadku, który wydarzył się na działce polnej w Grabownicy Starzeńskiej.

Jeden z mieszkańców tej miejscowości pracował przy wycince drzewa. W pewnym momencie drzewo, które prawdopodobnie mężczyzna chciał ściąć, przygniotło go. Niestety, pomimo szybkiego powiadomienia służb ratowniczych, życia 55-letniego mężczyzny nie dało się uratować – informuje starszy aspirant Monika Dereń, rzecznik prasowy brzozowskiej policji. 

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Każdego roku podczas prac polowych czy gospodarskich zdarzają się wypadki – śmiertelne lub powodujące ciężkie kalectwo. Policja apeluje o to, by przy wykonywaniu wszelakich prac polowych zachować daleko idącą ostrożność. Pamiętajmy również, że bardzo ważne jest to, by nie wykonywać takich prac w pojedynkę. Czasami chwila nieuwagi wystarczy, aby doszło do wypadku.

 

KPP Brzozów

 

18-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)