REKLAMA

Szaleństwo w sklepach. Ludzie rzucili się na promocje

PODKARPACIE. W większych centrach handlowych regionu trwa szaleństwo zakupowe. Wyższa frekwencja wśród klientów obserwowana jest od wczoraj. Czwartek i piątek są bowiem ostatnimi dniami przed zamknięciem dużej części sklepów w galeriach. Wiele sieci przygotowało na tę „okazję” atrakcyjne rabaty. Spora grupa klientów, nieprzestraszonych epidemiologicznymi przestrogami, postanowiła z nich skorzystać.

W sobotę 7 listopada w życie wchodzi przepis o zamknięciu większości sklepów w galeriach handlowych, z wyjątkiem sklepów spożywczych, aptek, drogerii oraz usług. WIĘCEJ O NOWYCH OBOSTRZENIACH: Nowe obostrzenia. Całe szkoły w trybie zdalnym (VIDEO).

Ogólnopolskie marki zareagowały natychmiast na środową zapowiedź rządu i przygotowały dla klientów duże rabaty w ostatnich dniach przed lockdownem dotyczącym ich branży. Efekty przyspieszonego Black Friday to obniżki cen wybranych produktów o 20, 25, 30, a nawet 40%.

Wielu klientów, pomimo apeli i przestróg przed galopującą liczbą nowych zakażeń koronawirusem, postanowiło skorzystać z promocji i zarówno w czwartek jak i w piątek wybrać się do centrów handlowych na zakupy.

Można to zaobserwować szczególnie w większych miastach, jak choćby w Rzeszowie, gdzie na parkingach trudno znaleźć wolne miejsce.

Jakie są Wasze spostrzeżenia dotyczące wczorajszych i dzisiejszych zakupów? Podzielcie się tym w komentarzach.

zdjęcie poglądowe

06-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)