REKLAMA

Świąteczne upominki dla ratowników medycznych

Ratownicy medyczni każdego dnia służą społeczeństwu niosąc potrzebną pomoc. Ich ciężką i odpowiedzialną pracę doceniło VIVO! Krosno, wręczając pracownikom Pogotowia Ratunkowego w Jaśle i Brzozowie świąteczne upominki w postaci biletów do kina Helios oraz Karty Podarunkowe VIVO! o łącznej wartości blisko 25 000 zł.

VIVO! Krosno aktywnie włącza się w życie lokalnej społeczności, wspierając ciekawe projekty oraz grupy zawodowe, które służą mieszkańcom regionu. Tym razem, w podziękowaniu za zaangażowanie i poświęcenie, Centrum Handlowe przekazało pracownikom Pogotowia Ratunkowego w Jaśle i Brzozowie bilety na dowolne seanse filmowe w kinie Helios Krosno oraz Karty Podarunkowe VIVO! o wartości 200 zł każda, do wykorzystania we wszystkich sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie Centrum. Karty ważne są przez 12 miesięcy.

– Wspieranie służb medycznych z regionu powoli staje się naszą tradycją. Tak jak w zeszłym roku, i tym razem zdecydowaliśmy się w symboliczny sposób podziękować pracownikom Pogotowia Ratunkowego za poświęcenie i ciężką pracę. Jesteśmy pełni podziwu dla ich profesjonalnej postawy i codziennego heroizmu, w szczególnie trudnych i stresujących warunkach. Liczymy, że świąteczne prezenty od VIVO! Krosno sprawią naszym lokalnym bohaterom dużo radości i niezapomnianych, filmowych wrażeń. Wierzymy, że pozwolą im choć na chwilę oderwać się od ciężkiej codzienności – mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

materiały nadesłane


23-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)