REKLAMA

Straciła panowanie nad pojazdem. Czołówka w Izdebkach (FOTO)

IZDEBKI / PODKARPACIE. Brzozowscy funkcjonariusze pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Izdebkach. Czołowo zderzył się tam opel z volkswagenem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Policja apeluje o ostrożność.

Wczoraj (17 bm.) po godz. 14, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Izdebkach. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 48-latka kierująca oplem, jadąc od strony Przysietnicy, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Oboje przewozili pasażerów.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikomu nic się nie stało. Za spowodowanie kolizji kierująca oplem została pouczona.

Wsiadając za kierownicę należy pamiętać o tym, że zimowa aura zdecydowanie utrudnia nam jazdę, zmniejsza przyczepność pojazdu i znacznie wydłuża drogę hamowania. Kierowco zawsze dostosowuj prędkość do warunków panujących na drodze!

KPP Brzozów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

18-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)