REKLAMA

Straciła panowanie nad pojazdem. Czołówka w Izdebkach (FOTO)

IZDEBKI / PODKARPACIE. Brzozowscy funkcjonariusze pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Izdebkach. Czołowo zderzył się tam opel z volkswagenem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Policja apeluje o ostrożność.

Wczoraj (17 bm.) po godz. 14, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Izdebkach. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 48-latka kierująca oplem, jadąc od strony Przysietnicy, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Oboje przewozili pasażerów.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikomu nic się nie stało. Za spowodowanie kolizji kierująca oplem została pouczona.

Wsiadając za kierownicę należy pamiętać o tym, że zimowa aura zdecydowanie utrudnia nam jazdę, zmniejsza przyczepność pojazdu i znacznie wydłuża drogę hamowania. Kierowco zawsze dostosowuj prędkość do warunków panujących na drodze!

KPP Brzozów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

18-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: