REKLAMA

Sierż. szt. Agnieszka Drozd w finale plebiscytu „Osobowość Roku 2018”

Z przyjemnością informujemy, że sierż. szt. Agnieszka Drozd – dzielnicowa z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, która została nominowana do tytułu „Osobowość Roku 2018”, przeszła do etapu wojewódzkiego. Głosowanie będzie trwać do 27 lutego 2019 r. do godz. 20. Jeśli Państwo uważają, że dzielnicowa zasługuje na ten tytuł to zachęcamy do oddania na nią swojego głosu.

Przypominamy, że sierż. szt. Agnieszka Drozd uzyskała nominację Kapituły Redakcji Gazety Codziennej „Nowiny” do tytułu „Osobowość Roku 2018” w kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna. Dzielnicowa zyskała duże poparcie, dzięki któremu dostała się do etapu wojewódzkiego.

Policjantka o tej nominacji mówi tak: „Jest to dla mnie ogromy zaszczyt, a zarazem powód do dumy. Bardzo się cieszę, że moja skromna osoba została nominowana do tak zaszczytnego tytułu. Bez względu na ostateczne wyniki konkursu, już sama nominacja jest dla mnie powodem do tego, by czuć się zwyciężczynią. Cieszę się, że moje zaangażowanie zostało zauważone. Pragnę podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos i zechcą mnie wesprzeć w plebiscycie na szczeblu wojewódzkim”.

Sierż. szt. Agnieszka Drozd pełni służbę w Policji od 7 lat. W Komendzie Powiatowej Policji w Brzozowie funkcjonariuszka pracuje od marca 2012 roku, a na stanowisku dzielnicowego od 4 lat. Jej rejon służbowy to takie miejscowości jak Grabownica Starzeńska i Humniska. Jako policjantka, całkowicie poświęca się tej pracy i wykonuje ją z przekonaniem, że jej prawdziwe zaangażowanie może mieć wpływ nie tylko na poprawę bezpieczeństwa, ale i poprawę jakości życia mieszkańców powiatu brzozowskiego. O tym, że funkcjonariuszka nie przechodzi obojętnie obok popełnianych wykroczeń czy przestępstw, nawet jeśli jest poza służbą, świadczy jej zachowanie z dnia 3 listopada 2018 r.

W minionym roku sierż. szt. Agnieszka Drozd była laureatką konkursu „Dzielnicowy bliżej nas” i zajęła trzecie miejsce.

Jeśli uważają Państwo, że dzielnicowa sierż. szt. Agnieszka  Drozd zasługuje na ten tytuł, to zachęcamy do oddania na nią swojego głosu. Głosować można do 27 lutego 2019 r. do godz. 20.  W imieniu policjantki dziękujemy wszystkim, którzy wezmą udział w głosowaniu.

303-179826

KPP Brzozów

13-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: