REKLAMA

SANOK. Ile zapłacimy za śmieci w nowym systemie? RADNY: Będzie drożej (VIDEO)

|

SANOK. Ile zapłacimy za śmieci w nowym systemie? RADNY: Będzie drożej (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta Sanoka przedstawiono informację burmistrza dotyczącą możliwości zmiany systemu naliczania opłat za śmieci na metodę uzależnioną od ilości zużytej wody z danej nieruchomości. Po szczegółach przedstawionych przez Anetę Kończak-Kucharz, naczelnika Wydziału  Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, radni debatowali nad zarysami projektu. Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.

W czwartek 30 września odbyła się kolejna sesja Rady Miasta Sanoka.

Władze miasta szykują zmiany w systemie naliczania opłat za śmieci. Nowa stawka ma być uzależniona od ilości zużytej wody z danej nieruchomości. Punkt dotyczący przedstawienia informacji w tym zakresie znalazł się w porządku obrad.

Szczegóły dotyczące: „informacji Burmistrza Miasta Sanoka o możliwości zmiany sposobu naliczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi tj. z metody uzależnionej od liczby osób zamieszkujących daną nieruchomość na metodę uzależnioną od ilości zużytej wody z danej nieruchomości” przekazała Aneta Kończak-Kucharz, naczelnik Wydziału  Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Sanoka.

Po prezentacji, nad projektem debatowali radni. Głos zabrali: Teresa Lisowska, Beata Wróbel, Maciej Drwięga, Adam Kornecki, Łukasz Radożycki, Sławomir Miklicz oraz przedstawiciele władz miasta, wiceburmistrz Artur Kondrat i skarbnik Bogdan Florek.

Dużo więcej w materiale VIDEO.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SANOK. Od października sanoczanie zapłacą więcej za wodę!


grafika poglądowa

01-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)