REKLAMA

Sanockie Juwenalia 2015 z zespołem O.S.T.R oraz DJ Haem

SANOK / PODKARPACIE. 22 – 23 maja 2015 miasto Sanok zatętni studenckim życiem. Uroczyste odebranie kluczy od burmistrza Miasta Sanoka nastąpi w piątek, 22 maja na Rynku w Sanoku. Wśród juwenaliowych atrakcji: ścianka wspinaczkowa, koncerty, ognisko, imprezy sportowe, konkursy i inne.

W piątek, 22 maja od godz. 9:00 odbędą się warsztaty fitnessowe na sanockiej Arenie.

Zajęcia są przeznaczone przede wszystkim dla studentów, ale również uczniów szkół średnich oraz gimnazjów. Celem imprezy jest promocja zdrowego stylu życia, poprzez ruch połączony z rozwojem ciała i umysłu. Warsztaty poprowadzą czołowi prezenterzy polskiej sceny fitness: Natalia Filip, Agnieszka Mordarska, Kasia Twardzik. Będą pokazy klubu Spartan oraz sekcji Air-Born. Przewidziane są różne atrakcje w tym: poradami dietetyków oraz badania i pomiary ciała. Każda klasa, grupa, która zgłosi udział, otrzyma certyfikat z uczestnictwa w warsztatach – informuje Paweł Dorotniak, koordynator ds. sportu AZS PWSZ Sanok.

Kolejnym punktem imprezy będzie uroczysty studencki pochód. Udział w pochodzie będą mogli wziąć nie tylko studenci, ale również osoby ze szkół średnich.

Zachęcamy do udziału w zabawie i do przebrania się w fajne stroje. Dla najlepszych przebrań przeznaczone są atrakcyjne nagrody – zachęca Damian Ciupa, przewodniczący samorządu studenckiego PWSZ Sanok.

Na Placu Harcerskim odbędzie się koncert zespołu Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej. Po południu rozpocznie się Turniej Piłki Nożnej na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1. Wieczorem studencka Zaprawa i Wielkie Ognisko.

Kolejnego dnia odbędą się koncerty. Na sanockich Błoniach wystąpią: Dj KILLER, Krusher, Kashamana, Sali X Hubercik X Cycu, Kontrawersy, Rambo, SANHEDRYN. Gwiazda wieczoru to O.S.T.R. i DJ HAEM. Po koncercie Afterparty w klubie Hades.

W trakcie trwania imprez będzie można skorzystać z dodatkowych atrakcji: ścianka wspinaczkowa, zapasy sumo, walki gladiatorek, kącik dla najmłodszych oraz liczne konkursy. Zapraszamy serdecznie – opowiada Damian Ciupa.

Juwe Sanok 2015

źródło: materiały nadesłane

foto: flickr.com / Kmeron

14-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: