REKLAMA

Policjanci poszukują 54-letniego mieszkańca Humnisk

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Od wczoraj brzozowscy policjanci poszukują Waldemara Kędry, 54-letniego mieszkańca Humnisk. Do chwili obecnej nie ustalono miejsca jego pobytu. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby mogące mieć wiedzę na temat poszukiwanego mężczyzny.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie poszukują Waldemara Kędry, 54-letniego mieszkańca Humnisk. Mężczyzna wyszedł z domu, w nocy z 12/13 maja 2015 r. i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: Poszukiwany to mężczyzna o szczupłej budowie ciała, 175 cm wzrostu, włosy ciemne krótkie, łysina czołowa, oczy piwne, twarz pociągła. W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie materiałowe w kolorze czarnym, buty czarne skórzane, bluza w kolorze popielatym w drobne czarne paski.

Wszystkie osoby mające wiedzę co do miejsca przebywania zaginionego proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie nr telefonu 13 43 08 310 lub telefon alarmowy Policji 997.

1222296250
Foto: Poszukiwany Waldemar Kędra

źródło: KPP Brzozów

14-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: