REKLAMA

Rywalizacja rodzinna i zawody strzeleckie (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W ramach podsumowania XXIII Dni Brzozowa odbyło się w Urzędzie Miejskim w Brzozowie uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców Turnieju Strzeleckiego z Broni Pneumatycznej oraz Gry Miejskiej „Cudze Chwalicie, Swego nie Znacie”, które odbyły się w dniu 20 lipca br.

Wręczenia nagród  dokonał Przemysław Leń – zastępca  burmistrza Brzozowa w asyście Sylwii Wątróbskiej  – pomysłodawczyni oraz głównej organizatorki  cieszącej się dużym zainteresowaniem gry miejskiej oraz Alicji Tomoń –pełnomocnika burmistrza Brzozowa ds. Osób Niepełnosprawnych, osoby odpowiedzialnej za koordynację  imprezy cyklicznej XXIII Dni Brzozowa.

Zastępca Burmistrza Brzozowa podziękował pani Sylwi Wątróbskiej za trafiony pomysł,  koordynowanie i realizację przedsięwzięcia od strony logistycznej oraz  w szczególności zaangażowanie  w pozyskanie sponsorów, dzięki którym nagrody w grze miejskiej były wyjątkowo okazałe.  Podziękował ponadto wszystkim zgłoszonym rodzinnym drużynom za czynne włączenie się w pierwszą edycję  tej interesującej propozycji.

Grę miejską, w której wystartowało łącznie 11 drużyn liczących blisko 65 osób  zwyciężyła „Szczęśliwa Siódemka”  – Rodzina Państwa Tarasek. W  kategorii najlepsza relacja na Facebook  przyznano dwie nagrody. Pierwsza przypadła drużynie „Białe Flamingi 204”, natomiast druga drużynie „Kolka Team”. Najszybszą drużyną gry okazała się drużyna  „Brzozovia Juniorzy”. Nagrodę specjalną od firmy Goplana za najlepszą opaleniznę przyznano drużynie „Pędzące Wnuki”, natomiast drużyna „Smoki Wawelskie” posiadała w swym gronie najwytrwalszą mamę. Kategoria cudowna rodzinka  należała do „Rodzinki pod Parnasem”, natomiast „Pędzące Żółwie”  wygrały kategorię najszybszy wózek dziecięcy. Nagrodę dla najlepszej drużyny z kobietą w ciąży odebrała drużyna  „Wesoła Czwórka” a nagrodę za najlepszy strój „Siwe Lisy”, które przemierzały sekretne zakątki miasta Brzozowa  z przypiętą lisią kitą. Przyznano ponadto jeszcze jedną nagrodę pozakonkursowo, którą otrzymała  drużyna „Fasolki po Bretońsku”.

Sponsorami pierwszej edycji gry miejskiej  były firmy:  Ka-Impex /główny sponsor/, Celfast, Vivio, Studio Kosmetyczne Karolina Szkil, Szkoła Pływania „Wodniak”, Fotografia Dziecięca i Rodzinna Ewa Błyskal oraz Cukiernia Ciacho. Specjalne podziękowania należą się również firmie Goplana, która osłodziła drużynom rywalizację  oraz zapewniła dodatkowe nagrody dla jej uczestników.

Zastępca burmistrza Brzozowa podsumował kolejno rywalizacje sportową w ramach  Zawodów Strzeleckich z Broni Pneumatycznej,  w których  uczestniczyło łącznie 47 osób oraz wręczył zwycięzcom okolicznościowe dyplomy, medale i okazałe puchary.  Warto przypomnieć, iż w kategorii młodzicy do lat 15 miejsce pierwsze zajął Filip Paczkowski z Brzozowa przed Janem Siekańcem i Jakubem Nawłoką. W kategorii  juniorów młodszych  pierwsze miejsce należało do Maksymiliana Gila  z Grabownicy Starzeńskiej przed Karoliną Paczkowską z Brzozowa. W najstarszej kategorii 21+  miejscem pierwszym może się poszczycić mieszkaniec Brzozowa Jacek Nawłoka, który pokonał Andrzeja Czubę z Bliznego i Krzysztofa Hocyka z Brzozowa.

Na zakończenie spotkania pojawiła się również kwestia organizacji imprezy plenerowej na zakończenie lata, o której szczegółach oraz terminie będziemy Państwa zapewne w niedalekiej przyszłości  informować.

RavF / UG Brzozów

24-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)