REKLAMA

Ruszyła zbiórka na rzecz pogorzelców z Dydni

DYDNIA / PODKARPACIE. W związku z pożarem, który 19 lipca dotknął rodzinę z Dydni, Caritas Archidiecezji Przemyskiej, Oddział w Dydni, podjął się organizacji publicznej zbiórki pieniędzy na pomoc państwu Małgorzacie i Stanisławowi Sąsiadek.

W tym celu utworzone zostało specjalne konto bankowe o numerze: 88 1600 1332 1847 4932 3000 0002, na które mogą Państwo przekazywać pomoc finansową, z dopiskiem „pomoc dla pogorzelca z Dydni”. W obliczu tak ogromnych strat liczy się każda złotówka, dlatego w imieniu poszkodowanych bardzo prosimy o wsparcie.

W wyniku pożaru państwo Sąsiadek stracili dorobek życia. Spłonęły budynki gospodarcze, traktor, samochód, narzędzia i maszyny rolnicze, pasza dla zwierząt, sprzęt służący do przygotowywania paszy, a także zwierzęta. Pan Stanisław z pożaru zdołał ocalić trzy krowy. W wyniku wysokiej temperatury nadpalił się również dom, popękały szyby w oknach, spalił się fragment dachu oraz część elewacji. Poszkodowany został objęty stosownymi działaniami pomocowymi ze strony instytucji i służb Gminy Dydnia.

Z góry serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy nie pozostają obojętni na nieszczęście innych.

źródło: UG Dydnia


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

POŻAR GOSPODARSTWA: Ogromne straty! Potrzebna natychmiastowa pomoc! (ZDJĘCIA)

24-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: