REKLAMA

Ruszyła zbiórka na rzecz pogorzelców z Dydni

DYDNIA / PODKARPACIE. W związku z pożarem, który 19 lipca dotknął rodzinę z Dydni, Caritas Archidiecezji Przemyskiej, Oddział w Dydni, podjął się organizacji publicznej zbiórki pieniędzy na pomoc państwu Małgorzacie i Stanisławowi Sąsiadek.

W tym celu utworzone zostało specjalne konto bankowe o numerze: 88 1600 1332 1847 4932 3000 0002, na które mogą Państwo przekazywać pomoc finansową, z dopiskiem „pomoc dla pogorzelca z Dydni”. W obliczu tak ogromnych strat liczy się każda złotówka, dlatego w imieniu poszkodowanych bardzo prosimy o wsparcie.

W wyniku pożaru państwo Sąsiadek stracili dorobek życia. Spłonęły budynki gospodarcze, traktor, samochód, narzędzia i maszyny rolnicze, pasza dla zwierząt, sprzęt służący do przygotowywania paszy, a także zwierzęta. Pan Stanisław z pożaru zdołał ocalić trzy krowy. W wyniku wysokiej temperatury nadpalił się również dom, popękały szyby w oknach, spalił się fragment dachu oraz część elewacji. Poszkodowany został objęty stosownymi działaniami pomocowymi ze strony instytucji i służb Gminy Dydnia.

Z góry serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy nie pozostają obojętni na nieszczęście innych.

źródło: UG Dydnia


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

POŻAR GOSPODARSTWA: Ogromne straty! Potrzebna natychmiastowa pomoc! (ZDJĘCIA)

24-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)