REKLAMA

Rutynowa kontrola. Kierowca miał zakaz jazdy na 10 lat

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy funkcjonariusze zatrzymali kierowcę, który nie powinien prowadzić pojazdu. Mężczyzna był trzeźwy. Ale po sprawdzeniu w systemie okazało się, że do 2024 roku ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz 35-latek odpowie za swoje zachowanie przed sądem.
We wtorek przed godz. 18, brzozowscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem. Mężczyzna nie popełnił żadnego wykroczenia. Podczas kontroli okazał policjantom prawo jazdy, które zostało wydane w innym państwie. Jednak po sprawdzeniu w systemach informatycznych okazało się, że 35-latek posiada aktywny zakaz sądowy prowadzenia pojazdów, obowiązujący od grudnia 2014 roku do grudnia 2024 roku i nie może kierować w tym czasie samochodem.

Funkcjonariusze udaremnili 35-latkowi dalszą jazdę i zatrzymali okazane prawo jazdy. Policjanci podczas prowadzonego postępowania zweryfikują również to, czy dokument, który okazał im 35-latek jest oryginalny. Za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

 

źródło: KPP Brzozów

18-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
rutynowa-kontrola-kierowca-mial-zakaz-jazdy-na-10-lat-1966