REKLAMA

Przyjdź z pociechą na brzozowski Rynek! Efektowne atrakcje na Dzień Dziecka

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Burmistrz Brzozowa i Starosta Brzozowski zapraszają rodziców z pociechami do wspólnej zabawy 30 maja br. w godz. od 14:00 do 18:00 na brzozowskim Rynku.

Młodzież puszcza wielkie bańki mydlane na placu przed ratuszem z wieżą. Świętowanie najradośniejszego dnia w roku rozpocznie się od prezentacji wokalnych oraz występów młodzieży Ogniska Muzycznego Brzozowskiego Domu Kultury. Na scenie zaprezentują się dzieci w wieku 5 do 9 lat, dla których będzie to wyjątkowa okazja do pokazania swoich umiejętności.

Masz ochotę na burgera? Przyjdź na brzozowski Rynek. Dokładnie o godz. 15:00 specjalnie na tę okazję finalistki Masterchefa Joanna Studnicka i Karolina Kowalewska przeprowadzoną trzygodzinne warsztaty z przygotowania burgerów, słodkich wypieków i gofrów z owocami. Zapraszamy do zabawy całe rodziny.

Ponadto na Rynku ustawiony będzie namiot profilaktyczny, w którym prowadzone będą zajęcia profilaktyczno-edukacyjne. Specjalnie na tę okazję darmowy przejazd gokartem.

Dodatkowo organizatorzy zapraszają na stały punkt programu – dmuchany zamek do skakania, wata cukrowa, malowanie twarzy, tatuaże, bańki mydlane, modelowanie baloników, które będą towarzyszyć podczas całej zabawy. Wszystkie atrakcje bezpłatnie.

Dzieci będą miały też możliwość obejrzenia z bliska wozu strażackiego, dzięki strażakom – ochotnikom z OSP Stara Wieś. Zapraszamy też milusińskich do udziału w warsztatach Dirty Pour, które odbędą się w Muzeum Regionalnym w Brzozowie.

Spędź z nami Dzień Dziecka. Do zobaczenia w niedzielę na brzozowskim Rynku!

Uwaga! Mieszkańcy! Ograniczenia w ruchu na brzozowskim Rynku !

Prosimy o przestrzeganie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych.

Źródło: Gmina Brzozów

25-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: