REKLAMA

Przyjdź z pociechą na brzozowski Rynek! Efektowne atrakcje na Dzień Dziecka

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Burmistrz Brzozowa i Starosta Brzozowski zapraszają rodziców z pociechami do wspólnej zabawy 30 maja br. w godz. od 14:00 do 18:00 na brzozowskim Rynku.

Młodzież puszcza wielkie bańki mydlane na placu przed ratuszem z wieżą. Świętowanie najradośniejszego dnia w roku rozpocznie się od prezentacji wokalnych oraz występów młodzieży Ogniska Muzycznego Brzozowskiego Domu Kultury. Na scenie zaprezentują się dzieci w wieku 5 do 9 lat, dla których będzie to wyjątkowa okazja do pokazania swoich umiejętności.

Masz ochotę na burgera? Przyjdź na brzozowski Rynek. Dokładnie o godz. 15:00 specjalnie na tę okazję finalistki Masterchefa Joanna Studnicka i Karolina Kowalewska przeprowadzoną trzygodzinne warsztaty z przygotowania burgerów, słodkich wypieków i gofrów z owocami. Zapraszamy do zabawy całe rodziny.

Ponadto na Rynku ustawiony będzie namiot profilaktyczny, w którym prowadzone będą zajęcia profilaktyczno-edukacyjne. Specjalnie na tę okazję darmowy przejazd gokartem.

Dodatkowo organizatorzy zapraszają na stały punkt programu – dmuchany zamek do skakania, wata cukrowa, malowanie twarzy, tatuaże, bańki mydlane, modelowanie baloników, które będą towarzyszyć podczas całej zabawy. Wszystkie atrakcje bezpłatnie.

Dzieci będą miały też możliwość obejrzenia z bliska wozu strażackiego, dzięki strażakom – ochotnikom z OSP Stara Wieś. Zapraszamy też milusińskich do udziału w warsztatach Dirty Pour, które odbędą się w Muzeum Regionalnym w Brzozowie.

Spędź z nami Dzień Dziecka. Do zobaczenia w niedzielę na brzozowskim Rynku!

Uwaga! Mieszkańcy! Ograniczenia w ruchu na brzozowskim Rynku !

Prosimy o przestrzeganie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych.

Źródło: Gmina Brzozów

25-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)