REKLAMA

Pożar na basenie w Brzozowie. Obiekt zamknięty

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W niedzielę 13 października w brzozowskiej krytej pływalni wybuchł pożar w obrębie instalacji elektrycznej. Interweniowali strażacy z PSP Brzozów i OSP Stara Wieś. Pożar ugaszono, ale obiekt jest zamknięty do czasu przeprowadzenia napraw.

Zgłoszenie otrzymaliśmy około 15:30 w niedzielę 13 października. Osoby przebywające na terenie krytej pływalni poinformowały nas o silnym zadymieniu w obiekcie – relacjonuje asp. szt. Monika Dereń oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie. – Pracownicy sami się ewakuowali. Interweniowali strażacy, którzy wykluczyli udział osób trzecich. Prawdopodobną przyczyną pożaru była awaria.

Doszło do pożaru w obrębie instalacji elektrycznej. Ogień ugaszono za pomocą gaśnicy proszkowej, a budynek przewietrzono. Nikt nie ucierpiał. Awarii uległa tablica zasilająca. To uszkodzenie uniemożliwia funkcjonowanie obiektu – mówi nam st. bryg. mgr inż. Krzysztof Folta, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie.

Straż pożarna nie szacowała strat. Zapewne zajmie się tym ubezpieczyciel. Obiekt jest aktualnie zamknięty. Trwa usuwanie skutków pożaru.

15-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)