REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Pijany motocyklista spowodował kolizję (FOTO)

WESOŁA / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i osobowego forda, do którego doszło w Wesołej. W zdarzeniu nikt nie został ranny. Okazało się jednak, że 32-latek kierujący jednośladem był nietrzeźwy i nie posiada uprawnień do kierowania, a motocykl którym jechał niedopuszczony do ruchu.

W niedzielę około godz. 14.30, w miejscowości Wesoła, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i osobowego forda. Pracujący na miejscu policjanci z ruchu drogowego wstępnie ustalili, że w bok forda, którego kierujący skręcał w prawo uderzył kierowca hondy, który wyprzedzał go z prawej strony. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Podczas wykonywania dalszych czynności okazało się, że 32-latek kierujący jednośladem nie posiada uprawnień do kierowania i jest pijany. Badaniem alkomatem wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. Ponadto jego pojazd nie był dopuszczony do ruchu i nie miał obowiązkowego ubezpieczenia OC.

32-latek kierujący motocyklem wkrótce odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości i popełnione wykroczenia w ruchu drogowym.

KPP Brzozów

06-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: