REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Pijany motocyklista spowodował kolizję (FOTO)

WESOŁA / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i osobowego forda, do którego doszło w Wesołej. W zdarzeniu nikt nie został ranny. Okazało się jednak, że 32-latek kierujący jednośladem był nietrzeźwy i nie posiada uprawnień do kierowania, a motocykl którym jechał niedopuszczony do ruchu.

W niedzielę około godz. 14.30, w miejscowości Wesoła, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i osobowego forda. Pracujący na miejscu policjanci z ruchu drogowego wstępnie ustalili, że w bok forda, którego kierujący skręcał w prawo uderzył kierowca hondy, który wyprzedzał go z prawej strony. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Podczas wykonywania dalszych czynności okazało się, że 32-latek kierujący jednośladem nie posiada uprawnień do kierowania i jest pijany. Badaniem alkomatem wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. Ponadto jego pojazd nie był dopuszczony do ruchu i nie miał obowiązkowego ubezpieczenia OC.

32-latek kierujący motocyklem wkrótce odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości i popełnione wykroczenia w ruchu drogowym.

KPP Brzozów

06-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)