REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Pijana motorowerzystka wjechała do rowu (ZDJĘCIA)

NIEBOCKO / PODKARPACIE. W poniedziałek (11 bm.) policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzystki. Kobieta, która kierowała jednośladem, na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Okazało się, że była pijana.

303-162775

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Niebocku, około godz. 17, na drodze wojewódzkiej, prowadzącej do Dynowa. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zastali tam kobietę, której zespół medyczny udzielał pierwszej pomocy. Pojazd, którym się poruszała został już wyciągnięty z rowu. Funkcjonariusze w rozmowie ze świadkiem zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca jednośladem jechała w kierunku Jabłonki, bez ochronnego kasku na głowie. Jej tor jazdy wskazywał, że może być pijana. W pewnym momencie, na zakręcie, kobieta nagle zjechała w prawo, a następnie wjechała do przydrożnego rowu.

Kierującą okazała się 42-letnia mieszkanka Niebocka. Kobieta w wyniku upadku doznała obrażeń i karetką pogotowia została przewieziona do szpitala. Gdy policjanci sprawdzili jej trzeźwość okazało się, że posiadała 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto motorower, którym się poruszała nie posiadał aktualnego ubezpieczenia i nie był dopuszczony do ruchu, a jego tablice rejestracyjne pochodziły z innego pojazdu.

Teraz 42-letnia mieszkanka Niebocka odpowie za przestępstwo kierowania w stanie nietrzeźwości i popełnione wykroczenia drogowe przed sądem.

303-162776

KPP Brzozów

13-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
powiat-brzozowski-pijana-motorowerzystka-wjechala-do-rowu-zdjecia-129