REKLAMA

Posiedzenie Komisji Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Porządku Publicznego, Komisji Rozwoju Gospodarczego oraz Budżetu i Finansów (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. Dnia 21 marca b.r. w Brzozowie odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Porządku Publicznego Rady Miejskiej  w Brzozowie, Komisji Rozwoju Gospodarczego oraz Budżetu i Finansów Rady Miejskiej w Brzozowie pod przewodnictwem Pana Andrzeja Łacha i Pana Zbigniewa Cyganika.

DSC_2364-2048x2048

Tematem posiedzenia było:

  • sprawozdanie z funkcjonowania Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej przez Pana Kazimierza Pilawskiego, Kierownika w/w Zakładu,
  • realizację programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi i zapobiegania bezdomności zwierząt w 2021 roku, którym zajęła się Pani Beata Szlama Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Brzozowie,
  • oraz sprawozdanie z wykorzystania funduszy unijnych w 2021 r. przedstawione przez Panią Alicję Tomoń Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Brzozowie i Pana Marcina Chudzikiewicza Naczelnika Wydziału Inwestycji i Funduszy Pomocowych Urzędu Miejskiego w Brzozowie.

 

DSC_2379-2048x2048

źródło:Gmina Brzozów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

25-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: